Sohbet Portalında Tanışmıştık Biz

Hepimiz vakit buldukça kendimizi ; bazen yeni arkadaşlıklar kurmak için , bazen anlık can sıkıntısından kurtulmak için sanal sohbet platformlarına atarız. Bazen dertlerimizi hiç tanımadığımız birine açmak isteriz . Çünkü insanı içten içe tüketen , ruhunu kemiren dertleri başka birine anlatmak , insanı biraz olsun rahatlatıyor. Bir de karşınıza sizi teskin edecek bir sohbet arkadaşı denk gelmişse , çok da şanslı olabiliyorsunuz…
Ancak bu tür bir sohbet platformuna giriş yaptığınızda diğer kullanıcılarla iletişim kurmak çok da kolay olmayabiliyor. Özellikle ilk defa giriş yapan birisi iseniz size çok karmaşık gelebiliyor. Genel diye tabir ettiğimiz global kanallarda sohbet çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Siz de bu karmaşanın içerisinde kendi yazınızı bile bulamayabilirsiniz . Bu yüzden iletişim kurmak için önce girdiğiniz platforma adapte olmaya çalışmanızı öneririm.
Peki sohbet sitesinde biri ile nasıl iletişim kurup tanışabiliriz ? Öncelikle global kanalda yapılan sohbetlere dahil olmanızı öneririm. Yapılan sohbetleri takip ederek onlara uygun cevaplar verebilir , konuyla ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Zaten zamanla yapılan sohbetlere uyum sağlayacak , daha rahat bir şekilde sohbetlere katılabileceksiniz. Bu şekilde zamanla başkalarının dikkatini çekerek uygun tanışma ortamları yakalamış olacaksınız . Ayrıca kanal genelinde yapılan muhabbetlere bakarak kimlerin sizin için uygun kişiler olduğunu da daha rahat karar verebilirsiniz.
Kanal genelinde muhabbeti takip ederek , konuya dahil olmak yerine kullanıcıların özelinden iletişim kurmak isteyenler de olacaktır elbette. Ancak özelden iletişime geçme çabası daha zorlu bir yoldur. Çünkü büyük bir olasılıkla karşınızdaki kullanıcı cevap vermeyecektir. Bazı ilgi çekici yaklaşım ve sözcükler karşı taraftaki kullanıcının tepki vermesine yol açabilir. Ancak bu muhabbetler de uzun soluklu olmayabilir. Sadece bir gülümseme “J” ile sonlanabilir bir anda. Güven önemli bir unsur olduğundan kullanıcılar kanal genelinde biraz daha sohbetini bildikleri kişilerle özelde görüşmek isterler. Bu yüzden kanal genelinde yapılacak olan yazışmalar daha sonra özel ortamda rahat bir şekilde ilerleyebilmekte. Bu şekilde biri ile tanışmanız hem daha kolay , hem daha güvenli , hem de uzun soluklu bir şekilde ilerleyebilmektedir.
Lafın özüne gelirsek ; sizler de keyifli muhabbetlere katılmak , eğlenceli vakit geçirmek ve kendi yapınıza uygun yeni insanlarla tanışmak isterseniz chat sitelerine girebilir , kanal genelinde dikkat çekici yorumlarla insanları etkileyerek , uzun soluklu arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli sohbetler diliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet365 Giriş betmatik giriş supertotobet giriş