Nou Camp’a sürpriz talip! Mike Tyson iş ortağı ve arkadaşı David Albi’den geldi.

Nou Camp'a sürpriz talip! Mike Tyson iş ortağı ve arkadaşı David Albi'den geldi.

1

Coronavirüsle mücadele kapsamında Nou Camp’ın isim hakkını gelecek sezon için satışa çıkaracak Barcelona’ya sürpriz bir talip çıktı.

2

Daily Mail’in haberinde; ünlü boksör Mike Tyson’ın iş ortağı ve arkadaşı Britanyalı milyarder Alki David, Barça ile görüşmek istiyor.

3

2020-21 sezonunun isim hakkı için sponsor olmak isteyen iş insanı David, 2.6 milyar sterlin bir yatırım gücüne sahip.

4

Barcelona ile görülmeye başladıklarını da doğrulayan Alki David, “Hafta başından itibaren iletişime geçmeye başladık. Bu anlaşma konusunda kendimize güveniyoruz. Barcelona çok başka bir seviye. Coronavirüsle mücadele etmenin bir yolu. Benim sağlık kuruluşum da şu an tüm gücüyle coronavirüsle mücadele ediyor” dedi.

5

Nou Camp için isim hakkı konusunda iki şirketin adı öne çıkıyor; FilmOn ve Swissx. FilmOn’daki iş ortaklarından biri de eski boksör Mike Tyson.

6

Alki David’le instagramda da fotoğrafları olan ve çok yakın arkadaşı olarak tanınan Tyson da bu anlaşmanın içerisinde yer alabilir.

7

David, “FilmOn hali hazırda karantinada döneminde spor yayınları zaten yapıyor, sporla ilişkili. Swissx de zaten sağlıkla ilgili bir şirketimiz. Swissx Nou Camp güzel dururdu” yorumunu yaptı.

8

Mike Tyson da konuyla ilgili; “Barcelona ve David Albi arasındaki ortaklık güzel olabilir” ifadelerini kullandı.

9

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı! Maç listesini görmek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betmatik giriş supertotobet giriş