Berkay 2 milyon 600 bin TL’ye yeni bir cip aldı

Berkay 2 milyon 600 bin TL'ye yeni bir cip aldı

1

Berkay Şahin, Kasım 2019’da garajındaki tüm araçları sattığını söylemişti. Daha sonra Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı’nın ortağı olduğu Ercar Motors’tan 2 milyon 200 bin TL’ye Bentley marka bir otomobil almıştı.

2

Ünlü popçu, önceki gün yine galerideydi. Şort ve terlik giyen Berkay, objektifleri görünce, “Alıcı değilim. Aracımı bakıma getirdim. Şimdi de gitmem gerekiyor. Çünkü iftar saati yaklaşıyor” dedi.

3

Posta gazetesinden Ali Keser’in haberine göre; Berkay, aradan yarım saat geçtikten sonra galeriye döndü. Bu kez habercileri fark edemedi.

4

Henüz 6 aylık Bentley’i geri veren şarkıcı, yerine Mercedes G serisi bir cip aldı. Berkay’ın 2020 model yeni oyuncağının fiyatı 380 bin dolar (2 milyon 600 bin TL).

5

Berkay’ın, eşi Özlem Ada Şahin’in ve kendisinin baş harflerinden oluşan özel plakasını söktürmesi dikkat çekti.

6

Yeni aracının direksiyonuna geçen 38 yaşındaki popçunun, fotoğraflarının çekildiğini anlayınca morali bozuldu.

7

Şarkıcı Berkay Şahin, önceki gün Etiler’deki bir GSM mağazasından çıkarken görüntülenmişti.

8MASKE VE ELDİVEN YOK

MASKE VE ELDİVEN YOK!

Corona virüs salgınına rağmen maske ve eldivensiz olduğu görülen Berkay, kızı Arya’nın telefonunun camını kırdığını söylemişti.

9

Konserlerinin iptal edilmesi hakkında Berkay, “Önemli olan dinleyicilerimle sağlıklı bir şekilde kavuşmak. Herkes hastalanıp zor zamanlar yaşayacaksa, gerekirse bir yıl ara verelim. Bir yıl sonucunda Allah’ın izniyle sonuca ulaşalım. Üç ay sonra konsere başlasam, ortalık yine böyle kudursa ne olacak?” şeklinde konuşmuştu.

10HERKESE YETMEYE ÇALIŞIYORUZ

“HERKESE YETMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Gazetecilerin, “Bu dönemde maddi zorluk yaşıyor musunuz?” sorusu üzerine şarkıcı, “Allah’a bin şükür, biz kalabalık bir aileyiz. Yanımda 27 çalışanım var. Sadece müzik kısmıyla alakalı söylüyorum. Biz herkese, yanımızdakilere yetmeye çalışıyoruz, elimizden geldiğince. Kimseyi işinden çıkarmış değiliz, zor günlerde de herkese destek oluyoruz. Bizim öyle bir derdimiz yok, Allah’a bin şükür. Kalabalık bir aileyiz, bizim yetemediğimiz yerde onlar bize yeter, onların yetemediği yerde biz onlara yeteriz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betmatik giriş supertotobet giriş